Анонси


МЕДІА / Анонси


Актуальні питання для Волині та Луцька і шляхи їх вирішення. Прес-конференція народного депутата України від 22-го виборчого округу Ігоря Лапіна
24.05.2016

Шановні представники ЗМІ! Запрошуємо Вас на прес-конференцію народного обранця по Луцькому виборчому округу Ігоря Лапіна. Актуальними питаннями, на сьогодні, які турбують мешканців міста та області, які обговорюються як у пресі, так і пересічними громадянами, є наступні:
1. Виділення бюджетних коштів: на що вони були виділені конкретно? Пріоритетні моменти, проблеми, на що фінансування потрібне в першу чергу.
2. В ході реалізації коштів у місті та області, стало зрозуміло, що цих фінансів не вистачає навіть на найбільш кричущі з них. Саме тому Ігор Лапін планує працювати над виділенням додаткових субвенцій для міста та області. Для їх освоєння потрібно створювати програми і оформити цілісну стратегію розвитку Луцька та Волині. Це необхідно, аби громадян не хвилювало питання, хто міський голова чи депутат в їхньому окрузі. Стратегія має працювати не залежно від облич!
3. Прописані чіткі програми та стратегія розвитку дасть можливість ясного бачення пріоритетів розвитку Волині та Луцька на тривалий період, а не на каденцію того чи іншого політика.
4. Ігор Лапін чітко підтримує обмін земель Міністерства оборони на квадратні метри для військовослужбовців та їхніх сімей. Оскільки народний депутат сам брав активну участь у подіях на Сході та був командиром роти «Захід» 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» ЗСУ, сформованої добровольцями з Волині, він активно відстоює інтереси воїнів, володіє проблематикою їхнього життя. Особливої уваги заслуговують колишні бійці 51-ї ОМБР, які, наразі, піддаються переслідуванню з боку Військової Прокуратури.
В ході прес-конференції Ви зможете задати питання, які Вас цікавлять та отримати на них вичерпні відповіді!

Чекаємо усіх у вівторок, 24 травня 2016 року на 10:00 у м. Луцьку, в будинку Просвіти, за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 1.Соціальні мережі
facebook youtube censor.net blog.liga.net E-mail 24tv.ua